VÉGRE!!!! 
🙏 Megnyugtató puritánság a V4-találkozón Gödöllőn! 
Hála istennek már nem nyomasztanak bennünket a Karmelita fényűző, már-már bántóan luxust árasztó fehér falai. 
Itt végre minden olyan szerény, visszafogott, szinte már aszkétai egyszerűség! 
Biztos vagyok benne, hogy SZINImini még a vörös szőnyeget is sokallta. Ő simán beérte volna egy ikeás futó rongyszőnyeggel is. 
️ Sőt! Szerintem egy Meki is tökéletes helyszín lett volna! 
A V4-menü mellé lehetett volna négy kis zászló a sült krumpliba tűzve, és kész is a nemzetközi csúcstalálkozó! 






Egyetlen dolog fáj a szívemnek. A független sajtós fotós párom most kicsit be van durcázva. Nem érti, mi történt. Ő is tud olyan drónfelvételeket készíteni, hogy csak úgy ömlik belőlük a cinemahatás, a királyi elegancia, a történelmi pátosz! 

Erre megint csak azt a két fiúkát hívják, akik 0–24-ben SZINIminit veszik. 

PUSSZANCS!!! 





ÁRADJON A RITUS!!! 
🙏✨




/posztok.hu

ha Dunába dobott zászlóért 3 év is járhat, akkor Dunába dobott telefonért mennyi?
️A Nemzeti Kulturális Alap ügyében politikai koncepciós eljárások zajlanak, a Fidesz kiáll a koncepciós eljárással sújtottak mellett, és követelik, hogy a hatóságok térjenek vissza az alkotmányos és…
️
A gödöllői találkozó alkalmával a négy állam vezetői egyformán fontosnak ítélte a formáció „…