Itt látható a világ első színháza.
Lassan lekörözi a főnökét hazudozásban Vitézy Dávid.
A tiszás miniszter nagy dérrel-dúrral bejelentette, hogy “újraindította a MÁV az IC-kocsik és hálókocsik fővizsgáztatását a Dunakeszi Járműjavítóban.”
Mert a főellensége Lázár János ezt leállította, oroszok, csőd és a többi agymenés.
Vitézy posztja alatt megjelent egy ott dolgozó ember, aki azt írta:
„Nem akarok ünneprontó lenni, de a fővizsga eddig is ment, szinte folyamatosan. Mi vagyunk leállítva, az egyiptomi részleg – tehát a gyár „fele” dolgozik, és a többiek fizetett időkereten várjuk, hogy visszadolgozhassuk a várakozást. Legyünk már teljesen hitelesek!”
Az úgynevezett “egyiptomi részleg” pedig a háború miatt áll.
A Fidesz-kormány pont emiatt nem bedöntötte, hanem éppen ellenkezőleg megmentette az ország járműipara szempontjából stratégiai jelentőségű gyárat.
Ennyit Vitézy hazugságairól.
Jó, hogy vannak még becsületes munkások, akik el merik mondani az igazságot.
Kiállunk a dolgozó mellett, ha emiatt retorzió érné.
/posztok.hu


️Két éve ünnepelt, most lemondott!
