Tisztelt Választók, Drága Pilis-Dunakanyar!
Szívvel-lélekkel töltöttük csodálatos emberek között ezt a kampányt! Odafigyeléssel, támogatással és emberséggel folytatjuk a munkát, amennyiben a bizalmat…
Tisztelt Választók, Drága Pilis-Dunakanyar!
Szívvel-lélekkel töltöttük csodálatos emberek között ezt a kampányt! Odafigyeléssel, támogatással és emberséggel folytatjuk a munkát, amennyiben a bizalmat…
Ha a következő két napban elvégezzük a munkánkat, akkor megnyerhetjük a választást, és megőrizhetjük Magyarország békéjét, sikerülhet kimaradni a háborúból.
Mert a…
Gőzerővel zajlik a mozgósítás
️
Nem dőlhetünk hátra, mindenkire szükség lesz holnap! 
Védjük meg eredményeinket! 💪
Hajrá Beled! 
Hajrá Rábaköz és Sokoróalja! 


"Uram, ezúttal győzünk?"
"Ezúttal ez rajtad múlik."


Jó dolog, ha bárátok közt süt az ember, különösen igaz ez R. Kárpáti Péterre.
🤝 R. Kárpáti Péter
Holnap választás . De én még ma ültettem egy szilvafát .
Ha a következő két napban elvégezzük a munkánkat, akkor megnyerhetjük a választást, és megőrizhetjük Magyarország békéjét, sikerülhet kimaradni a háborúból.
Mert a békét csak a Fidesz tudja garantálni.
Aki a Fideszre szavaz, a békére szavaz. Aki a baloldalra szavaz, a háborúra szavaz.
Tessék választani!
Ennyi.
Buda és Óbuda képviselő-jelöltje Bp. 4. számú választókerületében Dr.Gór Csaba, akit régóta ismerek és tisztelek alapos és lelkiismeretes munkája miatt.
Stabilitás, higgadtság, kiszámíthatóság.
Kérem,…
A magyar emberek békét és biztonságot akarnak!
Mi mindig a magyar érdeket képviseljük.
Április 3-án csak a Fidesz!