Ha a következő két napban elvégezzük a munkánkat, akkor megnyerhetjük a választást, és megőrizhetjük Magyarország békéjét, sikerülhet kimaradni a háborúból.
Mert a békét csak a Fidesz tudja garantálni.
Holnap választás . De én még ma ültettem egy szilvafát .
/posztok.hu
Aki a Fideszre szavaz, a békére szavaz. Aki a baloldalra szavaz, a háborúra szavaz. 
“Hey, I just met you, and this is crazy
+4


𝘼 𝟯𝟴𝟳 𝙡𝙖𝙠𝙤𝙨𝙪́ 𝙀𝙜𝙮𝙝𝙖́𝙯𝙖𝙨𝙝𝙖𝙧𝙖𝙨𝙯𝙩𝙞 𝙞𝙨 𝙛𝙚𝙟𝙡𝙤̋𝙙𝙞𝙠: 𝙖 𝙏𝙞𝙩𝙖́𝙣 𝙆𝙛𝙩. 𝟯𝟬𝟬 𝙢𝙞𝙡𝙡𝙞𝙤́ 𝙛𝙤𝙧𝙞𝙣𝙩𝙤𝙨 𝙗𝙚𝙧𝙪𝙝𝙖́𝙯𝙖́𝙨𝙗𝙤́𝙡 𝙪́𝙟 𝙪̈𝙯𝙚𝙢𝙘𝙨𝙖𝙧𝙣𝙤�…

