A magyar emberek békét és biztonságot akarnak!
Mi mindig a magyar érdeket képviseljük.
Április 3-án csak a Fidesz!
Buda és Óbuda képviselő-jelöltje Bp. 4. számú választókerületében Dr.Gór Csaba, akit régóta ismerek és tisztelek alapos és lelkiismeretes munkája miatt.
Stabilitás, higgadtság, kiszámíthatóság.
Kérem, április 3-án támogassák Dr.Gór Csabát!
Hajrá Csaba! 
Hallgass a szívedre április 3-án
🤍
Köszönöm, Lotfi Begi !
/posztok.hu
“Hey, I just met you, and this is crazy
+4


𝘼 𝟯𝟴𝟳 𝙡𝙖𝙠𝙤𝙨𝙪́ 𝙀𝙜𝙮𝙝𝙖́𝙯𝙖𝙨𝙝𝙖𝙧𝙖𝙨𝙯𝙩𝙞 𝙞𝙨 𝙛𝙚𝙟𝙡𝙤̋𝙙𝙞𝙠: 𝙖 𝙏𝙞𝙩𝙖́𝙣 𝙆𝙛𝙩. 𝟯𝟬𝟬 𝙢𝙞𝙡𝙡𝙞𝙤́ 𝙛𝙤𝙧𝙞𝙣𝙩𝙤𝙨 𝙗𝙚𝙧𝙪𝙝𝙖́𝙯𝙖́𝙨𝙗𝙤́𝙡 𝙪́𝙟 𝙪̈𝙯𝙚𝙢𝙘𝙨𝙖𝙧𝙣𝙤�…




Kismaros olyan új kisgépeket szerzett be a 
