Bajnai Gordon cége a Datadat fenyegetőzik jogi eljárással, miután több millió magánszemély adatát ellopták és felhasználták!
Bajnai Gordon,aki Hajdú-Bétes gazdák tömegét tette tönkre és kergette…
1 nap van hátra.
Ne hagyjuk, hogy megismétlődjön 2002!
CSAK A FIDESZ!
/posztok.hu

Kismaros olyan új kisgépeket szerzett be a 



️



,,Csak a Fidesz tudja megvédeni Magyarország biztonságát, csak a Fidesz tudja fönntartani a békét és csak a Fidesz tudja megvédeni családjainkat. 
