Ez a legfontosabb győzelem!
A baloldali politikusok nem értik, hogy mit jelent a demográfia. Nem értik, hogy miért borzalmas betegség az, ha egy nép egyre fogy. Éppen ezért a családtámogatási rendszert is az elejétől ellenzik. Szerintük igazságtalan, felesleges és a legmeghökkentőbb "tárgyiasítja a gyerekvállalást".
Pedig az a helyzet, hogy a gyermekáldás mindennek a gyökere. Nincs a világon egyetlen olyan élőlény, amelyiknek ne az lenne a célja, hogy szaporodjon és sokasodjon. Még egy bolha is tudja, hogy ez az élete legfontosabb célja, mégis az ember, amelyik magát sokkal okosabbnak tartja a bolhánál, az ember az, aki ezt a kötelességét kukába dobja.
Szóval gondoskodni arról, hogy legyenek utódaink kötelesség, nem pénz kérdése. Ugyanakkor a jelen korban egy társadalomnak az is kötelessége, hogy minden erejével segítse azokat, akik ezt a kötelességet megcselegszik. Ez az amiről a baloldal nem vesz tudomást.
És ez az, ami miatt egyetlen baloldali politikus sem örült annak, hogy jövőre is megmardnak a családtámogatási programok.
Pedig ahogy az elején mondtam: ez a legnagyobb győzelem. Most, amikor háború, energia- és élelmiszerválság dúl az egész világban, a békén túl a legszentebb feladatunk támogatni az életet!
/posztok.hu









