Szijjártó Péter: „Mivel fogunk fűteni télen, ha én nem veszek gázt az oroszoktól?” - MCC Feszt 07.30
#szijjártópéter #ukrainerussiawar #fidesz
Szijjártó Péter: „Mivel fogunk fűteni télen, ha én nem veszek gázt az oroszoktól?”
A külgazdasági és külügyminiszter szerint az ukrajnai háború nyomán előállt…
Szijjártó Péter: „Mivel fogunk fűteni télen, ha én nem veszek gázt az oroszoktól?”
A külgazdasági és külügyminiszter szerint az ukrajnai háború nyomán előállt…
/posztok.hu











