Arra kérek mindenkit, hogy amikor az elkövetkezendő napokban elmegy tankolni és 480Ft-ért teletölti a kocsiját, akkor egy pillanatra gondoljon bele, hogy ehhez mi kellett!

Az kellett, hogy április 3-án a magyarok egy olyan kormányt választottak, amelyik - szemben a baloldallal - a magyar emberek érdekeit mindennél fontosabbnak tartja!

Mert, ha nem így lett volna, ha ma a baloldal kormányozna, akkor nem 480, hanem 800 forint lenne litere az üzemanyagnak.

Ez pedig ezekben a nehéz időkben megduplázná a magyar emberekre nehezedő terheket.

Hálistennek ma a baloldal ismét veszített, mert marad a benzinárstop!

Kormányinfó
A 444-es tag nagyon feszegeti ezt az Orbán szerint ki jöhet, meg ki nem dolgot - megint.

Nagyon fontos tudni, hogy minden, a témában való megnyilvánulást a 444-től ETTŐL a 2015-ös cikküktől…

Na véééégre már hogy kimondták.
Azt hittem sose jön ez a hír hogy most éppen AZÉRT nem akarják nekünk ideadni az amúgy nekünk járó forrásokat "mert Tusványos".

Nyilván a hazai baloldal is azért…

A szankciók és a háború miatt senki nem tudja garantálni, hogy lesz-e később elég kőolaj. Csak annyit szabadítanak fel a stratégiai készletből, nagyjából az egynegyedét, ami a hazai fogyasztás egy…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média