KORMÁNYINFÓ
A 480 forintos hatósági ár a magántulajdonú gépjárművekre, TOVÁBBRA IS MARAD.
Az legfüggetlenobjektívebb Index legfüggetlenobjektívebb újságíróját Hercsel Adélt küldte kormanyinfóra aki szerint MINDEN FIDESZES OSOTOBA:
https://888.hu/kinyilott-a-pitypang/a-hvg-s-hercsel-adel-szerint-mindenki-ostoba-aki-a-fideszre-szavaz-4191651/
KORMÁNYINFÓ
A 480 forintos hatósági ár a magántulajdonú gépjárművekre, TOVÁBBRA IS MARAD.










A sZaKéRtőÚr
️ megszakértette, bár nem lehet összehasonlitani neki sikerült mert ő sZaKéRtőÚr
️
Na véééégre már hogy kimondták.
Azt hittem sose jön ez a hír hogy most éppen AZÉRT nem akarják nekünk ideadni az amúgy nekünk járó forrásokat "mert Tusványos".
Nyilván a hazai baloldal is azért…
A szankciók és a háború miatt senki nem tudja garantálni, hogy lesz-e később elég kőolaj. Csak annyit szabadítanak fel a stratégiai készletből, nagyjából az egynegyedét, ami a hazai fogyasztás egy…
Pedro Sanchez…
Márki-Zay:
“A világpiaci árakat nem lehet megállítani a határon.”
Magyar kormány:
De!
️MARAD A BENZINÁRSTOP!
Hiába az elhibázott szankciós politika, a nehéz a nemzetközi helyzet, a magyar kormány most is az emberek oldalán áll!
A Márki-Zay és Gyurcsány-féle baloldal végig azzal kampányolt, hogy a benzinárstopot el kell törölni.
A baloldal nagy bánatára kívánságuk ma sem teljesült. Bármennyire is nehéz a nemzetközi helyzet,…
💪🇭🇺 DÖNTÖTT A KORMÁNY: továbbra is 480 forint marad az üzemanyag a lakossági fogyasztóknak!
️