Na véééégre már hogy kimondták.
Azt hittem sose jön ez a hír hogy most éppen AZÉRT nem akarják nekünk ideadni az amúgy nekünk járó forrásokat "mert Tusványos".
Nyilván a hazai baloldal is azért habositotta a F.O.S.-al együtt, hogy ezt elérjék, hogy aztán majd lehessen mutogatni, hogy a források hiánya miatt nincs ez meg az. Zseniálisak. Kint azért lobbiznak, hogy ne legyen pénz, itthon meg ajvékolnak hogy nincs a pénz miatt semmi
/posztok.hu
Pedro Sanchez…
Márki-Zay:
Magyar kormány:
️MARAD A BENZINÁRSTOP!
El kell kerülni, hogy az EU orosz energiafüggőségét amerikai függőségre cserélje.…