💪🇭🇺 DÖNTÖTT A KORMÁNY: továbbra is 480 forint marad az üzemanyag a lakossági fogyasztóknak!
️
A Márki-Zay és Gyurcsány-féle baloldal végig azzal kampányolt, hogy a benzinárstopot el kell törölni.
A baloldal nagy bánatára kívánságuk ma sem teljesült. Bármennyire is nehéz a nemzetközi helyzet, bármennyire is kártékony a nemzetközi baloldal szankciós politikája, ma a magyar kormánynak mindezzel szemben sikerült megvédenie az árstopot a lakosság számára.
Ha a baloldalon múlna, ezt már rég eltörölték volna a nemzetközi elvtársaik nyomására!
/posztok.hu


El kell kerülni, hogy az EU orosz energiafüggőségét amerikai függőségre cserélje.…
️

Kemény és határozott európai lépés, ettől aztán az oroszoknak befellegzett!

