Erre mindig jut!
“Ha jól értem, Matolcsyék nemsokára 45 forinttal drágábban tankolhatják az orosz olajból készült benzint a Porschékba, Juhász Péter pedig vehet egy Porschét tőlük abból a pénzből, amit Zsolti bácsi előkerítésére összegyűjtött. És ha ebben a mondatban nem érzed az abszurditást, akkor téged is hülyére vettek. Mert nem tudom, feltűnt-e, de Matolcsyék szabadlábon, az orosz olaj – ami elvileg Putyin véres háborúját finanszírozza – ezerrel jön az országba, a 480-asnak ígért benzin meg éppen 635-re emelkedik, pedig az olaj ára rég nem volt ilyen alacsony. De figyelj, elmagyarázom...” ITT NINCS VÉGE! A teljes bejegyzést elolvashatod előfizetőként a Youtube csatornámon: https://youtube.com/@akopaszoszt?si=SL3qsTSsKlbwJy00
/posztok.hu


Annyira aggódom miatta, hogy inkább ki sem írom a nevét. Nehogy az algoritmus számára felhívjam rá a figyelmet! 



️
️Eddig kifejezetten gyenge a kormányszóvivők teljesítménye, akikre ebben a ciklusban közel félmilliárddal többet költünk.
️ Ugye milyen érdekes, hogy a Magyar Péter öccsének kezében lévő Kontroll már előre mindent tudott? 