Barátaim!
Ne ostorozzuk Sulyok Tamást, hogy aláírta a Miniszterelnöki ciklus korlátozását. Úgy is megváltoztatjuk amikor visszajövünk. Tehát nem történt semmi, elnök úr pedig tette amit kell! Béke van. 
️
️
️
🫵Ezt látni kell
️ Szűcs Gábor zseniálisan szdmbesítette a Tiszán Gerzsenyit a tényekkel👏👇
️Eddig kifejezetten gyenge a kormányszóvivők teljesítménye, akikre ebben a ciklusban közel félmilliárddal többet költünk.
Lefordítom: fiatal lakástulajdonosból ingatlan nélküli engedelmes jobbágy
️ Ugye milyen érdekes, hogy a Magyar Péter öccsének kezében lévő Kontroll már előre mindent tudott?
Bede Zsolt csak tegnap tudta meg, hogy milyen bejelentés alapján folytattak vele kapcsolatban…
A választások után közel két hónappal még mindig érezhető a feszültség a magyar társadalomban. Mi történik a győztesekkel és a vesztesekkel? Miért szakadtak szét családok és barátságok? Hogyan…
️Na ezen gondolkodjatok el
️
Görföl Tibor figyelmébe: XIV. Leó pápa jóváhagyta 20 pap boldoggá avatását, akiket a spanyol polgárháborúban, a köztársasági baloldal vörös terrorja idején gyilkoltak meg Ibizán.
️Sulyok Tamás aláírta, de azonnal jelezte fenntartását és aggályát!