❤️ Köszönöm, hogy itt vagytok és azt, hogy együtt vagyunk!
❤️ Köszönöm, hogy itt vagytok és azt, hogy együtt vagyunk!
️Boldog új évet, Magyarország! Így indul 2026:
Indul a családi adókedvezmények megduplázása, mellyel egy háromgyermekes család évi 2 400 000 forint mértékű támogatásban részesül.
Életbe lép a 30 év…
2026 a győzelem éve lesz a patrióták számára! Boldog új évet kívánok mindenkinek! 
Ne tűzzünk ki lehetetlen célokat. Ha 2026 csak egy kicsit is jobban sikerül, mint ez az oláh szobor, akkor már nem lehetünk elégedetlenek. BÚÉK!
2025 tanulsága:
a hangzavar nem program,
a sértettség nem vízió,
a szereplési vágy nem politika.
Ugye, Magyar Péter?
búék!
A bejegyzéseim több mint 71 000 reakciót kaptak az elmúlt héten! Köszönet mindenkinek a támogatásért! 
“NA SZIA MENTŐ” 
Köszönjük a ma és szilveszterkor szolgálatban lévő Bajtársaink munkáját! Vigyázunk egymásra! 🙏
️
️
️
Na jó én ledobtam a láncot! 


