2026 a győzelem éve lesz a patrióták számára! Boldog új évet kívánok mindenkinek! 
️Boldog új évet, Magyarország! Így indul 2026:
Indul a családi adókedvezmények megduplázása, mellyel egy háromgyermekes család évi 2 400 000 forint mértékű támogatásban részesül.
Életbe lép a 30 év alatti egygyermekes és a 40 év alatti kétgyermekes édesanyák élethosszig tartó SZJA-mentessége.
Kiutalásra kerül a teljes 13. havi nyugdíj és a 14. havi nyugdíj első részlete. Folytatódik az általános nyugdíjemelés.
Megkezdődik a minimálbér és a garantált bérminimum emelése: a minimálbér 322 800, a garantált bérminimum pedig 373 200 forintra emelkedik.
Elindul a 11 pontos vállalati adócsökkentési program, amely évi 80-90 milliárd forint megtakarítást jelent a kis-és középvállalkozásoknak.
Elindul a közszolgálati dolgozók nettó 1 millió forintos otthontámogatási programja.
Kiutalásra kerül 6 havi fegyverpénz a fegyveres és rendvédelmi dolgozók részére.
Folytatódik a tanárok béremelése, mellyel a pedagógusi átlagbér 936 000 forintra emelkedik.
Megkezdődik a közigazgatási, szociális és kulturális ágazatban dolgozók 15%-os béremelése.
Folytatódik az igazságügyi alkalmazottak három lépcsős béremelése is. 2025 és 2027 között a bírák esetében ez 48%-os, fogalmazók esetében 89%-os, bírósági alkalmazott esetében pedig 100%-os bérnövekedést jelent.
2026 a győzelem éve lesz a patrióták számára! Boldog új évet kívánok mindenkinek! 
Ne tűzzünk ki lehetetlen célokat. Ha 2026 csak egy kicsit is jobban sikerül, mint ez az oláh szobor, akkor már nem lehetünk elégedetlenek. BÚÉK!
2025 tanulsága:
a hangzavar nem program,
a sértettség nem vízió,
a szereplési vágy nem politika.
Ugye, Magyar Péter?
búék!
A bejegyzéseim több mint 71 000 reakciót kaptak az elmúlt héten! Köszönet mindenkinek a támogatásért! 
“NA SZIA MENTŐ” 
Köszönjük a ma és szilveszterkor szolgálatban lévő Bajtársaink munkáját! Vigyázunk egymásra! 🙏
️
️
️
Na jó én ledobtam a láncot! 



Tények