Ne tűzzünk ki lehetetlen célokat. Ha 2026 csak egy kicsit is jobban sikerül, mint ez az oláh szobor, akkor már nem lehetünk elégedetlenek. BÚÉK!
Ne tűzzünk ki lehetetlen célokat. Ha 2026 csak egy kicsit is jobban sikerül, mint ez az oláh szobor, akkor már nem lehetünk elégedetlenek. BÚÉK!
2025 tanulsága:
a hangzavar nem program,
a sértettség nem vízió,
a szereplési vágy nem politika.
Ugye, Magyar Péter?
búék!
A bejegyzéseim több mint 71 000 reakciót kaptak az elmúlt héten! Köszönet mindenkinek a támogatásért! 
“NA SZIA MENTŐ” 
Köszönjük a ma és szilveszterkor szolgálatban lévő Bajtársaink munkáját! Vigyázunk egymásra! 🙏
️
️
️
Na jó én ledobtam a láncot! 



Tények