Ezt visszük haza az Orbán-beszédből IV. #OrbánViktor #beszéd #tusványos #miniszterelnök
Most kell észnél lenni, Európa!
Most kell észnél lenni, Európa!
Ezt visszük haza az Orbán-beszédből IV. #OrbánViktor #beszéd #tusványos #miniszterelnök
Nézzük a számokat!
Indulnék munkába a HARCOSOK ÓRÁJA 0. napján
️ Ne reménykedjen senki, a műsor nem marad el! 
☝️FONTOS A VÁLASZTÁS SZEMPONTJÁBÓL!
Akikben eddig bármi kétség lett volna, hogy miről szól a ‘26-os választás, tegnap óta már ők is egyértelműen láthatják!
Miről döntünk
1. Marad a magyar út, vagyis…
Nohát! NEM VÉGEZTÉK KI a miniszterelnököt MAJKA pénteki, siófoki fellépésén.
Ezt fogadjuk bocsánatkérésnek?? 
Vagy egy beismerés, hogy mégsem volt rendben a debreceni fejbe lövés?
Esetleg fáj, hogy…
"Négy területen kell önellátónak lenni, ha ki akarsz maradni a háborúból: a hadiiparban, az energiában, az élelmiszerben és a digitális képességek tekintetében." - Orbán Viktor, Tusnádfürdő
Orbán Viktor miniszterelnök az európai uniós forrásokról
-Orbán Viktor-
Már 30.000 tagja van a Digitális Polgári Köröknek.
Nincs megállás!
Link a kommentben.