Indulnék munkába a HARCOSOK ÓRÁJA 0. napján
️ Ne reménykedjen senki, a műsor nem marad el! 
Indulnék munkába a HARCOSOK ÓRÁJA 0. napján
️ Ne reménykedjen senki, a műsor nem marad el! 
☝️FONTOS A VÁLASZTÁS SZEMPONTJÁBÓL!
Akikben eddig bármi kétség lett volna, hogy miről szól a ‘26-os választás, tegnap óta már ők is egyértelműen láthatják!
Miről döntünk
1. Marad a magyar út, vagyis…
Nohát! NEM VÉGEZTÉK KI a miniszterelnököt MAJKA pénteki, siófoki fellépésén.
Ezt fogadjuk bocsánatkérésnek?? 
Vagy egy beismerés, hogy mégsem volt rendben a debreceni fejbe lövés?
Esetleg fáj, hogy…
"Négy területen kell önellátónak lenni, ha ki akarsz maradni a háborúból: a hadiiparban, az energiában, az élelmiszerben és a digitális képességek tekintetében." - Orbán Viktor, Tusnádfürdő
Orbán Viktor miniszterelnök az európai uniós forrásokról
-Orbán Viktor-
Már 30.000 tagja van a Digitális Polgári Köröknek.
Nincs megállás!
Link a kommentben.
A feladatokat megkaptam.
A megbeszéltek szerint haladunk Pilisjászfaluban is.
️Megépítjük a buszöblös gyalogátkelőt a 10-es úton az iskolánál, közvilágítással, csapadékvíz elvezető rendszerrel és…
A legfontosabb ölelés a ‘22-es győzelem után.
Nélküle nem menne.❤️
Ez lesz áprilisban is.
(Ugyanaz a társam, ugyanaz a pártom.)
Egyébként Szél Bernadett ellen sokkal nehezebb volt, mint Magyar Péter ellen…
A rábacsanaki Emi süti a világ legzseniálisabb diós Kugler-szeletét!
De ennél is fontosabb, hogy milyen jó dolog Lara nagymamájának lenni!


Ma van a Nagyszülők Világnapja! Isten éltesse a magyar…