"Négy területen kell önellátónak lenni, ha ki akarsz maradni a háborúból: a hadiiparban, az energiában, az élelmiszerben és a digitális képességek tekintetében." - Orbán Viktor, Tusnádfürdő
Nohát! NEM VÉGEZTÉK KI a miniszterelnököt MAJKA pénteki, siófoki fellépésén.
Ezt fogadjuk bocsánatkérésnek?? 
Vagy egy beismerés, hogy mégsem volt rendben a debreceni fejbe lövés?
Esetleg fáj, hogy lépnek a szponzorok?
Változnak az idők
️
/posztok.hu

️Megépítjük a buszöblös gyalogátkelőt a 10-es úton az iskolánál, közvilágítással, csapadékvíz elvezető rendszerrel és…

A rábacsanaki Emi süti a világ legzseniálisabb diós Kugler-szeletét!
De ennél is fontosabb, hogy milyen jó dolog Lara nagymamájának lenni!

A felnőttfilmes Tiszás vezetőt külön nyilatkozatban védte meg.
