A magát függetlennek nevező média jelenleg hallgat a Zsolti bácsis ügy számára kedvezőtlen fordulatairól - miszerint a miniszterelnök testvére, Magyar Márton megvásárolta az ügy korona tanújának véleményét, aki emiatt hamisan vádolt pedofil cselekedetekkel egy kormánypárti politikust.

Persze amikor a bitószéket kellett ácsolni, akkor nem voltak ennyire csöndesek és finnyásak, a már akkor is nyilvánvalóan hazug vádak minden mozdulatát közvetítették.

Emlékeztetőül pedig itt egy kép még a 2018-as kampány hajrából, hogy milyen volt a Telex akkor még Indexnek öltöztetett címlapja.

Mértéktartó és a hírekre fókuszáló. Ja, nem.

️Csintalan Sándor: Orbán Viktor visszatér és revansot fog venni!

Eltörli a Tisza a védett üzemanyagárat! Újra jön a piaci ár! Magyar Péter szerint most éppen jó az ár. Pár hét, vagy hónap múlva is így lesz?

“Nézzük meg végre hideg fejjel ezt a belpesti messiást, aki akkora arccal oktat minket sajtószabadságból, hogy alig fér be a parlamenti patkóba, miközben a valóságban úgy darálja be a hazai médiát,…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média