Este Anglia vs Horvátország 22:00 kor. Ti hol nézitek? Én a Pesti éjszakában 💪🍻
🤝🇭🇺 hol tali? Írjátok meg kommentben 
#nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország…

mindig benne van egy magyar-salvadori meccs, de nekem sokadjára is a fő tanulsága a vb-nek, hogy _mindenki_ megtanult focizni.
️ ezzel nem tudunk minden fejlődéssel együtt is mit kezdeni 40 éve.
/posztok.hu
️Egykori RTL-esek döntenek a sajtóról!
️ Valami készül!
️Csintalan Sándor: Orbán Viktor visszatér és revansot fog venni!



