Békésen 20 perc alatt bárhova eljutni bringával - mondják a helyiek, akikkel egyetértünk abban: aktív közösségeket kell építeni, hogy jobban és tovább éljünk!
️🏃
Az Élhetőbb települések a Kék Zónák…
A II. kerület egyik ikonikus, népmesei tematikájú játszótere teljesen megújulva várja ismét a családokat. ❤️
Fülöp Attila #KDNP #Isten #Haza #Család #Jövő #MindennapiEmberek #MegvédjükaMindennapjainkat
Újranyitottuk a megújult Zöld Péter játszóteret a Millenáris Parkban.
A II. kerület egyik ikonikus, népmesei tematikájú játszótere teljesen megújulva várja ismét a családokat. A színes, faragott fa játékok és az ismerős mesefigurák egy különleges, fantáziadús világot teremtenek, ahol a gyerekek nemcsak játszhatnak, hanem a történetek részeseivé is válhatnak.
A játszótér felújításának igénye a 4V Konzultáció során is megjelent. Erzsébet jelezte, hogy a terület régebb óta zárva van és fontos lenne az újranyitás. Rövid időn belül meg is valósult a felújítás, így ma már egy megszépült, biztonságos és élményekkel teli tér fogadja a látogatókat.
A Zöld Péter játszótér ismét a budai családok kedvelt találkozóhelye lehet.
Békésen 20 perc alatt bárhova eljutni bringával - mondják a helyiek, akikkel egyetértünk abban: aktív közösségeket kell építeni, hogy jobban és tovább éljünk!
️🏃
Az Élhetőbb települések a Kék Zónák…
Olcsó orosz energia nélkül nem tud működni Magyarország!
Ha nincs olaj, nincs pénz!
A Tatai-medencében nem kérdés, hogy Bencsik János - A Tatai medencéért és a Fidesz a biztos választás.
Mint ahogy az sem kérdés, hogy nincs olyan nő ma Magyarországon, aki a fiát, férjét, édesapját,…
Brüsszelben nem a békére készülnek, hanem a háború folytatására – közben fenyegetőznek és a magyarokkal fizettetnék meg a háború árát. Ez elfogadhatatlan.
A magyar gazdaság fundamentuma munkaalapú cöveken áll. A Ceres kenyérüzem létrehozása nemcsak élelmiszer-technológiai csúcsberuházást jelent, de a munkahelyteremtéssel erősödik a helyi gazdaság is.
Hihetetlen, hogy még a magyaroknak kell szabadkozni, miután másfél hónapja nem kapunk egy csepp olajat sem Ukrajnától, hiába fizetett ezért a magyar olajtársaság, hiába nincs rá szankció és hiába…
Itt az újabb magyar áldozata az ukrán háborúnak.
Immáron ötödik éve zajlik szomszédunkban egy értelmetlen háború, ahol már több kárpátaljai honfitársunk is életét vesztette. Édesanyák és édesapák…
Nem most kell változtatni, és nem most kell kockázatot vállalni!
Na hát őket sem az eszükért fizetik Brüsszelből!
Az Európai Unió liberális pártjának, a Renew-nak az elnöke a Békemenetről posztolt, és azt írta mellé, hogy “százezrek menetelnek Orbán Viktor ellen.”…