Itt az újabb magyar áldozata az ukrán háborúnak.
Immáron ötödik éve zajlik szomszédunkban egy értelmetlen háború, ahol már több kárpátaljai honfitársunk is életét vesztette. Édesanyák és édesapák…
Hihetetlen, hogy még a magyaroknak kell szabadkozni, miután másfél hónapja nem kapunk egy csepp olajat sem Ukrajnától, hiába fizetett ezért a magyar olajtársaság, hiába nincs rá szankció és hiába nincs semmilyen műszaki probléma a Barátság kőolajvezetékkel. 
Czepek Gábor energiaügyi miniszterhelyettes feladata az volt, hogy tényfeltáró küldöttséget vezessen Kijevben, amely a Barátság kőolajvezeték tényleges műszaki állapotát vizsgálja.
Azt mesélte, bár már meg volt beszélve egy hivatalos találkozó az ukránokkal, amint megtudta Zelenszkij, hogy kint van a magyar delegáció, ellehetetlenítette a tárgyalásokat.
Tehát világossá vált Ukrajna mesterterve, amit Magyar Péterrel szövetkezve akarnak végrehajtani: a magyar energiabiztonság és rezsivédelem gyengítése, ezen keresztül pedig beavatkozás a magyar választásokba.
Mi ezt nem fogjuk hagyni! Amíg nemzeti kormány van, nem engedünk az ukrán zsarolásoknak és megvédjük a magyar családok energiabiztonságát!
A helyzet egyszerű: ha Zelenszkij elnök meg akarja kapni a pénzét Brüsszelből, akkor meg kell nyissa a Barátság kőolajvezetéket!
Itt az újabb magyar áldozata az ukrán háborúnak.
Immáron ötödik éve zajlik szomszédunkban egy értelmetlen háború, ahol már több kárpátaljai honfitársunk is életét vesztette. Édesanyák és édesapák…
Nem most kell változtatni, és nem most kell kockázatot vállalni!
Na hát őket sem az eszükért fizetik Brüsszelből!
Az Európai Unió liberális pártjának, a Renew-nak az elnöke a Békemenetről posztolt, és azt írta mellé, hogy “százezrek menetelnek Orbán Viktor ellen.”…
Hamarosan kezdődik Orbán Viktor országjárása Egerben.
Kövessétek nálunk élőben!
Mi vagyunk a biztos választás! 
❤️
Egerben is nagyot szólt a békemenet. Hamarosan kezdődik a nagygyűlés. 18 órától kövessétek itt élőben!
Ez a legnagyobb eredmény!
Az, hogy a Tisza Párt és Magyar Péter a saját győzelme és hatalma érdekében megpróbálja megosztani Magyarországot, ez teljes tévút.
Az ember, akire a bajban mindig minden magyar számíthatott, Orbán Viktor. Ezért kérem, hogy szavazzanak rá!
️Orbán Viktor az imént egyeztetett Antonio Costaval, az Európai Tanács elnökével és Robert Fico szlovák miniszterelnökkel az ukrán olajblokádról.
A magyar miniszterelnök elmondta, hogy Magyarország…