Brüsszelben nem a békére készülnek, hanem a háború folytatására – közben fenyegetőznek és a magyarokkal fizettetnék meg a háború árát. Ez elfogadhatatlan.
A Tatai-medencében nem kérdés, hogy Bencsik János - A Tatai medencéért és a Fidesz a biztos választás.
Mint ahogy az sem kérdés, hogy nincs olyan nő ma Magyarországon, aki a fiát, férjét, édesapját, testvérét háborúba küldené. Tatán is éppen ezért írják alá a "Nők a háború ellen" petíciót.
Link a kommentek között. 
/posztok.hu

Hihetetlen, hogy még a magyaroknak kell szabadkozni, miután másfél hónapja nem kapunk egy csepp olajat sem Ukrajnától, hiába fizetett ezért a magyar olajtársaság, hiába nincs rá szankció és hiába…

