Az év utolsó fűnyírása
Hagyományteremtő szándékkal rendezte meg a Magyar Néprajzi Társaság a budapesti új Néprajzi Múzeumban a Magyar Néprajz Napját, ahol Csák János kulturális és innovációs miniszter Elismerő Oklevelét nyújtottam át a Múzeum munkatársi közösségének, akik a nemzetközi összehasonlításban is bravúros szakmai teljesítményt nyújtva csomagolták össze és költöztették át a 150 éve alapított múzeum állományát új, világszínvonalú palotájába, melyet a Liget Budapest Program keretében épített a kormány. Gratulálok! Hajrá, magyar kultúra! 👏🇭
/posztok.hu
Nógrád várának tövében, egy rendkívül hasznos találkozó zajlott Nyugat-Nógrád községeinek elöljáróival.
Itt minden fontos téma elhangzott, ami a
Köszönöm a…

️

Magyar Kosárlabda-múzeum megnyitó, Budaörs

️🏃 MOST VANNAK BAJBAN AZOK, akik “FRÁSZT” kapnak a magyar sportsikerektől, a sport támogatásától, a Magyarországon rendezett nemzetközi versenyektől, az új uszodáktól, pályáktól, csarnokoktól,…
