Befejeződött a Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar épületének felújítása, így újra eredeti pompájában látható az 1882-ben épített, eredetileg polgári leányiskolának szánt intézmény, amely az egyetlen olyan, egykoron bíróságként működő ingatlan az országban, ahol jelenleg jogi képzés folyik.
A 3795 négyzetméter alapterületű épület felújítása és teljes átalakítása 1,885 milliárd forint kormányzati támogatásból valósult meg.
Köszönöm a meghívást Prof. Dr. Görög Márta dékán asszonynak!
/posztok.hu
️

Magyar Kosárlabda-múzeum megnyitó, Budaörs

️🏃 MOST VANNAK BAJBAN AZOK, akik “FRÁSZT” kapnak a magyar sportsikerektől, a sport támogatásától, a Magyarországon rendezett nemzetközi versenyektől, az új uszodáktól, pályáktól, csarnokoktól,…




