Summa ma délután fél 4-kor az M1 műsorán!
️🏃 MOST VANNAK BAJBAN AZOK, akik “FRÁSZT” kapnak a magyar sportsikerektől, a sport támogatásától, a Magyarországon rendezett nemzetközi versenyektől, az új uszodáktól, pályáktól, csarnokoktól, tornatermektől, stadionoktól…
Dél-Pesten ugyanis épül “valami”, ami jövőre otthona lesz a budapesti atlétikai világbajnokságnak
a világ harmadik legnagyobb sporteseménye), DE - előrelátó módon - úgy tervezték, hogy később ugyanez a létesítmény egy fantasztikus szabadidősport-központ, valamint egy zöld liget legyen 
Egy új liget a fővárosban, ahol bárki szabadon futhat, kerékpározhat(!), pihenhet, lazíthat. És még autók sem lesznek
Tegnap bokrétaünnepet tartottunk a Nemzeti Atlétikai Központnál, mert az épület elérte a legmagasabb pontját. Már csak néhány hónap, és jöhetnek a futók!
Summa ma délután fél 4-kor az M1 műsorán!
Visszatekintő a hivatalos bécsi elnöki találkozómra
Sok sikert kívánok a felvidéki egyesült magyar pártnak, a Szövetségnek a ma esedékes megyei és önkormányzati választásokon! Bízom benne, hogy a választási eredmény megfelelőképpen biztosítja majd a…
Balatoni Bringakör sajtótájékoztató
A háborús inflációra a megoldás nem az újabb szankciók, hanem a béke.

"Arra számítok, hogy a béketárgyalások melletti hang erősödni fog Európában.
☝️ Nálunk eleve ez volt a kiindulópont."
Erdély ősszel a legszebb!
️
Nem engedjük, hogy semmibe vegyék Magyarország érdekeit!
Négy nap krónikája 