Döbbenet: a Tisza-kormány szerint az erdélyi magyarok egyik legélesebb ügye Románia belügye.
Magyar Péter 14 éven keresztül nemcsak része volt annak a rendszernek, amelyet ma gátlástalanul támad, hanem annak egyik haszonélvezője és támogatója is. Az első sorból tapsolt, amikor kellett, élvezte a pozíciókat, a lehetőségeket és mindazt, amit ma már igyekszik megtagadni.
Most pedig odáig süllyedt, hogy 2,5 millió magyar ember demokratikus felhatalmazásával megválasztott képviselőket kollektíven sérteget, „udvari bohócoknak” nevezi őket, és olyan történelmi párhuzamokat von, amelyek elfogadhatatlanok, és minden határt átlépnek.
Kikérjük magunknak, hogy Magyarország négyszer egymás után kétharmados felhatalmazást kapott kormányát bárki is egy tömeggyilkos rendszerhez hasonlítsa! Elég volt az agresszív vádaskodásokból!
/posztok.hu

️Ezt a vádat az egész közösségem nevében kikérem magunknak!