Magyar Péter viselkedjen végre miniszterelnökhöz méltóan!
Úgy tűnik, a Tisza-kormány sorra pipálja ki a brüsszeli feladatlistát.
A kamatstop után most a védett üzemanyagárak megszüntetése jön. Pedig erre nem volt szükség, hiszen a védett ár csak egy felső korlát volt, alatta továbbra is lehetett volna üzemanyagot értékesíteni. Egy ilyen döntés különösen kockázatos akkor, amikor az energiapiac stabilitása még korántsem garantált.
️
#SzalaiPiroska #magyarország #Üzemanyag #védettár
/posztok.hu

️Ezt a vádat az egész közösségem nevében kikérem magunknak!
