️Ezt a vádat az egész közösségem nevében kikérem magunknak!
Európa Tanács, újra!
Megtisztelő, hogy az új parlamenti ciklusban tagja lettem az Európa Tanács Parlamenti Közgyűlésének, ami éppen ezen a héten ülésezik, szokás szerint Strasbourgban.
Korábban 6 éven keresztül már voltam tagja a szervezetnek, így nem ismeretlen terep.
Van feladat!
Nemzeti kisebbségek, különösen is a külhoni magyarok jogai melletti kiállás és a jogok bővítése, a migráció elleni fellépés, a demokrácia és a normalitás védelme, valamint partnerség és kölcsönös tiszteleten alapuló kapcsolatok a tagállamokkal egy ilyen nemzetközi intézmény keretein belül is.
/posztok.hu


