Orbán Viktor:
Az előző sem volt semmi. Itt a következő. Harcosok Klubja edzőtábor, jövünk!
Link a kommentben.
Folytattam a felkészülést a miniszteri meghallgatásomra, mert hiszem, hogy a jó döntések és eredmények alapja az, ha meghallgatjuk azokat, akik nap mint nap dolgoznak az adott területeken.
Ma a Magyar Rektori Konferencia Elnökségi Ülésén vettem részt, ahol a magyar egyetemek folyamatos sikereiről és a további fejlődésükhöz szükséges lépésekről beszéltünk.
Tartalmasan és jó hangulatban telt a megbeszélés, nagyon hasznos meglátások hangoztak el, amelyeken dolgozni fogunk azért, hogy támogassuk a diákok és az egyetemek további előretörését.
Hajrá magyar egyetemek!
Orbán Viktor:
Az előző sem volt semmi. Itt a következő. Harcosok Klubja edzőtábor, jövünk!
Link a kommentben.
Mondjunk nemet Brüsszel háborús terveire!
Konfrontáció helyett együttműködés, megbélyegzés helyett kölcsönös tisztelet.
Ez a béke útja.
- Orbán Viktor -
Mi, magyarok ezt világosan elmondtuk: nem kérünk Ukrajna EU-s tagságából!
Indulás Zánkára
️
Jön a 2. HK-edzőtábor.
Jön a Budapesti Békecsúcs.
A brüsszeli bábfigurákat meg elzavarjuk.
Petinek megint nehéz hétvégéje lesz.
️
Tegnap mulatság, ma seregszemle!
Kiszivárgott a tökéletes Tiszás politikus receptje
:
Hozzávalók:
2 marék sértettség
1 adag korábban már lejárt szavatosságú baloldali politikus
1 csipet „én mindig is Fideszes voltam, csak kiábrándultam…
✌️Egy hete vagyunk az utcán. Sokan vagyunk, erősek vagyunk, magabiztosak vagyunk
Hiszen ismét mi állunk a jó oldalon, Magyarország és a magyar emberek pártján
Folytatjuk👍 #eszakpest #ujpalota…
A balliberó sajtó feladta…
Pedig olyan kedvesen hívtam őket.
Sokkal kedvesebb vagyok velük, mint Magyar Péter, akit szolgalelkűen segítenek.
Sír a szívem, hogy nem fogadták el a meghívásomat…


Akárhogy is,…