A balliberó sajtó feladta…
Pedig olyan kedvesen hívtam őket.
Sokkal kedvesebb vagyok velük, mint Magyar Péter, akit szolgalelkűen segítenek.
Sír a szívem, hogy nem fogadták el a meghívásomat…


Akárhogy is, a bemelegítés megvolt, indul a HK második edzőtábora!
/posztok.hu


Te tudod, mi az a “falufa”? Ha tudod, írd meg kommentben!
Most épp a Bács-Kiskun vármegyei Kömpöcön avattuk!



