✌️Egy hete vagyunk az utcán. Sokan vagyunk, erősek vagyunk, magabiztosak vagyunk
Hiszen ismét mi állunk a jó oldalon, Magyarország és a magyar emberek pártján
Folytatjuk👍 #eszakpest #ujpalota…
Kiszivárgott a tökéletes Tiszás politikus receptje
:
Hozzávalók:
2 marék sértettség
1 adag korábban már lejárt szavatosságú baloldali politikus
1 csipet „én mindig is Fideszes voltam, csak kiábrándultam” fűszerkeverék
1 liter korábban már kipróbált bukott politikus alaplé
1 csipet üres ígéret
3 evőkanál pénzimádat
1 nagy adag agresszivitás
Fél csésze elvtelenség
Opcionálisan: néhány régi Demszky-poszter, amit be lehet vetni tálalás előtt.
Elkészítés
:
1. Először is nézd át a Fidesz által kidobott alapanyagokat, jó lesz még abból valami
.
2. A sértettséget jól keverd össze az agresszivitással, amíg sima, álszent masszát kapsz
.
3. Add hozzá a pénzimádatot, ez adja meg majd a jellegzetes Tisza-aromát
.
4. Szórd bele az elvtelenséget: ettől lesz a tiszás minden körülményekhez rugalmasan alkalmazkodó, ahogy a szél fúj, úgy változik a vélemény is
.
5. Hagyd pihenni a keveréket Brüsszelben, így fogja magába szívni a kinti elvárásokat
.
6. Végül szórd meg bőven „én nem lehetek, csak más a hibás” fűszerrel, és tálald előre begyakorolt mosollyal
.
7. A végén a díszítéshez ízlés szerint használható még egy kis mentelmi jog
.
A recept a Tisza App-ban, sok százezer magyar ember személyes adatai mellett ukránul is megtalálható
. Jó étvágyat hozzá!
/posztok.hu






Te tudod, mi az a “falufa”? Ha tudod, írd meg kommentben!


