Magyarország mindent meg fog tenni a béke érdekében.
Orbán Viktor: „Nem kell túlbonyolítani a dolgokat, azonnali tűzszünetre van szükség, ami után rögtön meg kell kezdődniük a béketárgyalásoknak.”
Magyarország mindent meg fog tenni a béke érdekében.
(
Ezt a videót hanggal nézd!)
🏴 A holokauszt nemzetközi emléknapján arról a 6 millió emberre emlékezünk, akiket koncentrációs táborokba hurcoltak, ahonnan sosem térhettek haza.
Az áldozatok között…
A dollárbaloldal és a dollármédia a legfontosabb kérdésekben folyamatosan olyan álláspontokat képvisel, ami rossz Magyarországnak.
Régóta itt van egy kérdőjel a levegőben, hogy miért csinálják ezt?
Erre…
Aki fegyvert szállít, mondhat, amit akar, már benne van a háborúban. Magyarország ki akar maradni.
A nap Alibek Kuantyrov kazahsztáni gazdasági miniszterrel indul
️
Kazahsztán nemcsak stratégiai partnerünk, de az európai energiaellátás biztonságához szükséges források egyik lelőhelye is. Nem…
A szankciók az ukránoknak nem segítenek. Az oroszokat nem kényszerítik térdre. Viszont iszonyatos károkat okoznak Európának, és benne Magyarországnak is.
Ezt a magyarok tudják, értik és elutasítják.
A baloldal megmondta, ha mandátumot kap, akkor azt fogja tenni, amit mondanak neki.
Mi pedig azt mondtuk, hogy van magyar nemzeti érdek. Ez pedig az, hogy Magyarország kimaradjon ebből a háborúból.
“Ha fegyvert küldesz, mondhatsz, amit akarsz, benne vagy a háborúban!”
(Orbán Viktor)
Legyen mielőbb béke!
️

Minél erőteljesebben és nyilvánvalóan fogalmazzák meg a magyar emberek a saját nemzeti érdeküket, annál nehezebb legyűrni a magyar miniszterelnököt.
Magyarország nem hagyja magát!