- Orbán Viktor -
Ha nincs Fidesz, van háború, vannak migránsok, nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, nincsenek családtámogatások, nem születik meg 200 ezer gyerek, nincs gyerekek utáni…
Magyar Péter eladná a szuverenitásunkat
- Orbán Viktor -
Ha nincs Fidesz, van háború, vannak migránsok, nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, nincsenek családtámogatások, nem születik meg 200 ezer gyerek, nincs gyerekek utáni…
Szegedi háborúellenes gyűlés után Mráz Ágoston és Szánthó Miklós elemzése következik a Patrióta csatornán.
Link kommentben
Orbán Viktor Szegeden: Úgy nyerjen a Tisza választást, ahogy az ukránok visszafizetik a kölcsönt.
Szeged is teltház! 

Érkezik a béke nagykövete!
Ezt a kockázatot Magyarország nem vállalhatja!
Miért érdemes a Fideszre szavazni? Ezért!
Ha nincs Fidesz, nincs parti! Orbán Viktor miniszterelnök válasza arra, hogy miért szavazzanak a Fideszre az emberek 2026-ban, avagy megfordítva a kérdést: mi van akkor, ha nincs Fidesz?