Szeged is teltház! 

Szeged is teltház! 

Érkezik a béke nagykövete!
Ezt a kockázatot Magyarország nem vállalhatja!
Miért érdemes a Fideszre szavazni? Ezért!
Ha nincs Fidesz, nincs parti! Orbán Viktor miniszterelnök válasza arra, hogy miért szavazzanak a Fideszre az emberek 2026-ban, avagy megfordítva a kérdést: mi van akkor, ha nincs Fidesz?
Összeköt bennünket a hazaszeretet és a tenni akarás!
A személyes, emberi kapcsolatok semmivel sem helyettesíthetők. Éppen ezért a Digitális Polgári Körök nem pusztán online közösségek, hanem élő,…
Döbbenetes tömeg, teltház várja Orbán Viktort Szegeden: a magyarok egységesen mondanak nemet a háborúra és a brüsszeli eszkalációra!
️Nagyinterjú az Indexen: Budapest kiaknázatlan lehetőségeiről, Karácsony Gergely és Magyar Péter háttéralkuiról, kormányzati fejlesztésekről, fővárosi és országos politikáról, a 2026-os választások…



Együtt, a békéért! 
