Szegedi háborúellenes gyűlés után Mráz Ágoston és Szánthó Miklós elemzése következik a Patrióta csatornán.
Link kommentben
- Orbán Viktor -
Ha nincs Fidesz, van háború, vannak migránsok, nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, nincsenek családtámogatások, nem születik meg 200 ezer gyerek, nincs gyerekek utáni kedvezmény. Röviden, ha nincs Fidesz: nincs parti!"
Szegedi háborúellenes gyűlés után Mráz Ágoston és Szánthó Miklós elemzése következik a Patrióta csatornán.
Link kommentben
Orbán Viktor Szegeden: Úgy nyerjen a Tisza választást, ahogy az ukránok visszafizetik a kölcsönt.
Szeged is teltház! 

Érkezik a béke nagykövete!
Ezt a kockázatot Magyarország nem vállalhatja!
Miért érdemes a Fideszre szavazni? Ezért!
Ha nincs Fidesz, nincs parti! Orbán Viktor miniszterelnök válasza arra, hogy miért szavazzanak a Fideszre az emberek 2026-ban, avagy megfordítva a kérdést: mi van akkor, ha nincs Fidesz?
Összeköt bennünket a hazaszeretet és a tenni akarás!
A személyes, emberi kapcsolatok semmivel sem helyettesíthetők. Éppen ezért a Digitális Polgári Körök nem pusztán online közösségek, hanem élő,…