Erdélyből hazafele, az előbb átmentem a Tisza fölött.
Hát, nem árad…
Megmozdult Magyarország. Soha nem látott energiák szabadultak fel a Digitális Polgári Körök bejelentése óta. 20 ezren léptetek be kevesebb mint 24 óra alatt és több százan adtátok le kérelmeteket DPK alapítására.
Az online rombolás és gyűlölet kultúrájának ezennel vége.
Megérkeztünk. A digitális honfoglalás kezdetét vette.
/posztok.hu

Elment egy különleges ember, búcsúzom Stotz Mihály, UNESCO díjas grafikus művésztől.
❤️ Minden somogyi családi gazdaság igazi kincs, amit óvni és támogatni kell!
Indulnék munkába a HARCOSOK ÓRÁJA 0. napján
️ Ne reménykedjen senki, a műsor nem marad el! 
