Kérem, hogy aki még nem tette, az kövesse a Fordulat oldalamat!
Hetvenhétezren vagyunk: többen mint ahányan a Demokratikus Koalícióra szavaztak. 
Köszönöm szépen, nagyon hálás vagyok. Nagy dolog ez egy önerőből építgetett kisoldallal: míg Dobrev Kláráék 2,2 milliárd állami támogatást költöttek el végül a semmire, ez az oldal nulla forintot.
Ráadásul egy csomó dühös ex-dékás amúgy is idejár kommentelni.
️
Hagyjuk persze a DK-t, a következő cél, hogy a Tiszánál is többen legyünk
meg hogy Dunát lehessen rekeszteni velünk. Nem Bős-Nagymarosnál, de azért na. Megyünk tovább: számíthatnak a tartalmaimra, számíthatnak rám.
Az energia legyen Önökkel, meg persze: az Energiajogász. 

️
/posztok.hu






️


Megmutattam a független sajtós páromnak ezt a képet... Mondtam neki: „Látod, Édike? 

