Fogynak a zászlók.....péntek estére semmi nem lesz az fix....ti mit gondoltok? Írjátok meg kommentben. #nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország #magyarok…
Kérem, hogy aki még nem tette, az kövesse a Fordulat oldalamat!
/posztok.hu






️


Megmutattam a független sajtós páromnak ezt a képet... Mondtam neki: „Látod, Édike? 



