Fogynak a zászlók.....péntek estére semmi nem lesz az fix....ti mit gondoltok? Írjátok meg kommentben. #nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország #magyarok #schauerviktorlaszlo #fidesz #orbanviktor #irigység #mihazánk #tisza #mindenszarhívők #hello #isten #haza #család #LiveOutlandish #duett #news #balaton #foryoupage #baja #siófok #erdély #munka #momentum #WAR
/posztok.hu





️


Megmutattam a független sajtós páromnak ezt a képet... Mondtam neki: „Látod, Édike? 




