Akkor most hétfőtől jön a 480-as benzin és az üzemanyagok adójának csökkentése, ahogy a Bütyök követelte?
Akkor most hétfőtől jön a 480-as benzin és az üzemanyagok adójának csökkentése, ahogy a Bütyök követelte?
Akkor most hétfőtől jön a 480-as benzin és az üzemanyagok adójának csökkentése, ahogy a Bütyök követelte?
Akkor most hétfőtől jön a 480-as benzin és az üzemanyagok adójának csökkentése, ahogy a Bütyök követelte?
Oké, értjük, hogy kell herebere buli a Kossuth térre is, de fogy a benya "báttya"! Nem kicsit! Már csak 7 napnyi benya van! Hm? Esetleg akartok ezzel is foglalkozni, vagy csak a bulikázásra futja,…
A Tisza 30 nap alatt meggyalázta a Hősök terét (h*rebuli) és most meggylázták a Kossuth teret is....
Ez Magyar Péter Achilles-sarka!
Bencsik Gábor írása
️
️ 25.: hosszabbításban lőtt bombagóllal kupagyőztes a Fradi.
️
Miért esznek a japánok minden nap rizst, és nem híznak el?