Oké, értjük, hogy kell herebere buli a Kossuth térre is, de fogy a benya "báttya"! Nem kicsit! Már csak 7 napnyi benya van! Hm? Esetleg akartok ezzel is foglalkozni, vagy csak a bulikázásra futja,…
Akkor most hétfőtől jön a 480-as benzin és az üzemanyagok adójának csökkentése, ahogy a Bütyök követelte?
/posztok.hu

️

️ 25.: hosszabbításban lőtt bombagóllal kupagyőztes a Fradi. 

