Oké, értjük, hogy kell herebere buli a Kossuth térre is, de fogy a benya "báttya"! Nem kicsit! Már csak 7 napnyi benya van! Hm? Esetleg akartok ezzel is foglalkozni, vagy csak a bulikázásra futja, báttya?
Oké, értjük, hogy kell herebere buli a Kossuth térre is, de fogy a benya "báttya"! Nem kicsit! Már csak 7 napnyi benya van! Hm? Esetleg akartok ezzel is foglalkozni, vagy csak a bulikázásra futja, báttya?
A Tisza 30 nap alatt meggyalázta a Hősök terét (h*rebuli) és most meggylázták a Kossuth teret is....
Ez Magyar Péter Achilles-sarka!
Bencsik Gábor írása
️
️ 25.: hosszabbításban lőtt bombagóllal kupagyőztes a Fradi.
️
Miért esznek a japánok minden nap rizst, és nem híznak el?
„Egyértelmű, hogy az amerikai fél siet"
Yusuf kihagyta a tizenegyest, de a belga játékos találata MK-győzelmet ért a zöld-…