Szerintünk meg egy amerikai-orosz proxy háború nem a mi morális kötelességünk, inkább azoknak az, akik ezt mesterségesen fenntartják és hasznot húznak belőle.
A vendég szektort is magyar szurkolók tölthetik meg.
Szerintünk meg egy amerikai-orosz proxy háború nem a mi morális kötelességünk, inkább azoknak az, akik ezt mesterségesen fenntartják és hasznot húznak belőle.
Hiába reménykedett…
Az elmúlt napokban a vízgyűjtőkön lehullott és a várható…
Mutatjuk is,…