Kéthetente pénteken 19 órától a hirado.hu YouTube-csatornáján a Magyar Érdemrend…
Az elmúlt napokban a vízgyűjtőkön lehullott és a várható…
Mutatjuk is,…
A Real Madrid a Bajnokok Ligája megnyerése után szokásához híven elment az Almudena székesegyházba bemutatni a trófeát a Szűzanyának, ahol a klub küldöttsége hálát adott a sikerért. 🙏 
Optimális körülmények várják az idei Fertő tó átúszás résztvevőit.
️ Az idei tavasz…