A Fővárosi Állat- és Növénykert és a Magyar…
A Real Madrid a Bajnokok Ligája megnyerése után szokásához híven elment az Almudena székesegyházba bemutatni a trófeát a Szűzanyának, ahol a klub küldöttsége hálát adott a sikerért. 🙏 
Optimális körülmények várják az idei Fertő tó átúszás résztvevőit.
️ Az idei tavasz…
Rövid, de annál lényegretörőbb bejegyzést…