Bayer Zsolt remek értékelést írt a menekülő főpolgármesterről!
„Rájöttem, mit csinál most Karácsony Gergely!
A Városháza eladásával kapcsolatban egyre mélyebbre süllyed, már a saját propagandalapjai is ellene fordultak, a Facebookra pedig nem posztol…
Karácsony Gergely téli álmot alszik.
Ilyenkor elbújik – nem éppen városvezetői erény ez – és méhlegelőkről meg biciklisávokról álmodik. Úgyis szeret aludni, lassan közeleg a tél is. Hihetetlen ez a pali, komolyan mondom!"
/posztok.hu


️


️Az USA új hősei pedofilok. Vajon egy egyszerű tengerészgyalogos mondhatja-e, hogy nem akar azon a hajón szolgálni, vagy akkor leszerelik. Vajon át hallatszik-e az orosz tengerészek röhögése, amikor…
🥰

