A fideszes rendezvényeken üvöltöző tiszások mind elmennek szavazni. Ebben biztosak lehetünk.
Mi se maradjunk otthon!

Óriási a tét! A balliberális globalisták most a Tiszával próbálják elvenni tőlünk az irányítást. Tartsunk össze a nemzeti oldalon! Vasárnap csak a Fidesz!
/posztok.hu



️ Írországban utcára mentek az emberek az elszabadult energiaárak miatt, a legtöbb helyen már nincs gázolaj sem! 